Chalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem
Chalupa pod Ondřejníkem ubytování Kunčice pod Ondřejníkem Aktuální počasí částečně oblačno
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 

Chalupa pod Ondřejníkem / Kunčice pod Ondřejníkem

Apartmán u Tabášků hosté naleznou v obci Kunčice pod Ondřejníkem, přímo pod úpatím Skalky - nejvyššího vrcholu masivu Ondřejníku. Nachází se na polosamotě na okraji louky a lesa (nejbližší soused je vzdálen cca 500 m). Předností lokality je nádherný panoramatický výhled na Beskydy.

Kunčice pod Ondřejníkem je podhorská obec ležící na východ od Frenštátu pod Radhoštěm na okraji Beskyd. Obec je rozložená v největší míře na úpatí hory Ondřejník. Kunčice jsou vyhledávaným celoročním rekreačním střediskem.

Ubytování:
Ubytování u Tabášků je v patrovém zděném rodinném domě. Hosté mají k dispozici až 12 lůžek + 3 přistýlky v 5 pokojích se samostatným vchodem.

Z pokojů na patře je přístupný balkon. Apártmán u Tabášků je ideální pro společnou dovolenou 2-3 spřátelených rodin, či pro různá setkání přátel do 15 osob. Kromě hlavních školních prázdnin jsou na výběr i části objektu - pokoj pro 2 až 4 osoby nebo uzavřený byt pro 6 až 8 osob.

Gastonomie:
Hosté si mohou vařit ve vlastní vybavené kuchyňce.

Okolí:
V závislosti na ročním období lze vyrazit na procházku do lesa za houbami a lesními plody, na pěší túry (např. Veřovice-Javorník-Horečky-Vlčina-Frenštát), na kola (např. okruh kolem Ondřejníka) či za koupáním k nádrži v centru obce nebo do aquaparku ve Frenštátě.

V Kunčicích se nachází zrekonstruovaný lázeňsko-rehabilitační komplex s bazénem a vodoléčbou, v sousedící Čeladné pak golfové hřiště, sjezdovky pro začátečníky. V těsné blízkosti ubytování jsou běžkařské trasy, lyžařský areál Pustevny pak 7 km. Svah pro dětské sáňkování najdete vedle domu. Naši louku využívají paraglidisté pro nácvik a jako přistávací plochu z vrcholu Ondřejníka.

Chalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - K hotelu přísluší parkovištěChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem -  je k dispozici připojení na internetChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem -  je k dispozici letní terasaChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - přijímá kreditní karty VISAChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - přijímá kreditní karty American ExpressChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - Televize umožňuje příjem satelitních programůChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouChalupa Kunčice pod Ondřejníkem pod Ondřejníkem - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tato chalupa? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com